Elérhetőségünk: néha elérhetetlenek és utolérhetetlenek vagyunk :))))

A motor és futómű teljes átépítése következett.

Sok száz munkaórának és az új alkatrészeknek köszönhetően  lassan kezdte az oroszlán kimutatni a fogait.

A motor szétszerelése során előkerültek  felemás és oda nem való alkatrészek.

Utcai vezérműtengely egy dragban? Kókler odakint is nő, mint a gomba.

A konverter szintén utcai minőségű.

A futómű, főleg az első mindenre jó volt, csak jó rajtra és 200km/órás sebességre nem.

Legnagyobb kihívást a súlyelosztás jelentette.

Az első kerékről rajtkor a súlynak a hátsó tengely felé kellett átkerülni, így adva megfelelő tömeget a gumi tapadásához.

Hátrébb került kompletten a motor-váltó.

Az autó versenyről-versenyre javult.

Az új beállításokat csak a futamok alatt lehet megtapasztalni, minden a pályán derül ki.

Az ősz és a tavasz a kiállítások és a felkészítés nyugalmában telt, várva a tavaszt, és az újabb magyar csúcsokat.

Az autó örökre beírta magát a magyar gyorsulási történelembe.

Az eredmények nem maradtak el:

2005 szezon végére stabil 10 alját tudott a gép.

2006-os szezonnak  már egy biztos technikával állt rajthoz a Coronita Dragracing Team.

Az autót egyre rövidebb ideig láthattuk a pályán, Szentesi Pisti hamar 10 alá szorította a menetidőt!

Az évad végére már a 9,46-os 1/4-es időeredmény volt az autóhoz társítva.

De még mindig nem úgy muzsikált, ahogy elvárható lenne.

A nagy nyomatékkal induló kompresszoros motor 6000 felett rendesen elfogyott.

Az indulást követő 2-3 g-s gyorsulás hamar alább hagyott.

Ez a valóságban a 300 méteres távnál következett be, innen már csak sétaautózás volt, gyorsulás kevésbé.

Minden versenyt és bajnokságot megnyerve is elégedetlenek voltak az eredménnyel. Ennek menni kell 7000.-ig, hallhattuk rendre.

Az oldalon található képek és információkért ezer köszönet: www.vipergyorsulas.hu és www.ssmotors.hu oldal tulajdonosainak !

továbbSzövegdoboz: ruhacsere
Szövegdoboz: Indul a a mandula
Szövegdoboz: Impozáns darab
Szövegdoboz: Pihenő